Trust Primo čitač smart kartica
- Kataloški br:
- 3530796 - 62
- Oznaka:
- 26061
- EAN:
- 8713439260618
- Kataloški br:
- 3530796 - 62
- Oznaka:
- 26061
- EAN:
- 8713439260618
Trust Primo čitač smart kartica
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Čitač pametnih kartica za identifikaciju na web stranicama i kod javnih tijela
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | čitač smart kartica |
| Područje primjene | čitanje pametne kartice |
| Sučelje | USB-C® |
| Težina | 55 g |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Dužina | 79 mm |
| Visina | 16 mm |
| Širina | 64 mm |
| Zaslon (inči) | 1.0 palac |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Praktična identifikacija vaše osobe na web stranicama i kod javnih tijela
- Kompatibilno sa svim DNI pametnim karticama
- Ispunjava standarde ISO 7816 klase A, B i C za sigurnu prijavu na vladine web stranice
- Tanka konstrukcija s kabelom od 100 cm, lako se može postaviti na stol
- Jednostavno povezivanje: jednostavno priključite USB-C kabel u računalo ili prijenosno računalo
- Neklizajuće gumene nožice za udobno postavljanje kartice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





