Trust putna torba Jersey Prikladno za maksimum: 43,2 cm (17") siva
- Kataloški br:
- 3530798 - 62
- Oznaka:
- 25669
- EAN:
- 8713439256697
- Kataloški br:
- 3530798 - 62
- Oznaka:
- 25669
- EAN:
- 8713439256697
Trust putna torba Jersey Prikladno za maksimum: 43,2 cm (17") siva
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ruksak 43,2 cm (17") sivi
- Poliester
- Kompatibilnost marke: Univerzalna
- Ručka(e) za nošenje Remen za rame
- Vodootporan
- 1,02 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | putna torba |
| prikladno za | 43,2 cm (17") |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 470 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Težina | 1.02 kg |
| Materijal | poliester |
| Boja | siva |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 300 x 470 x 140 mm |
| Pogodno za | 43,2 cm (17") |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Universal |
| Kapacitet | 25 l |
| Naramenice | da |
| Ručka/e za nošenje | da |
Opis
Opis
Prostran, vodootporni ruksak za svakodnevnu upotrebu, pogodan za prijenosna računala do 17"
Mala transportna težina, puno prostora za pohranu
Prostran, ali kompaktan putni ruksak Jersey s kapacitetom od 25 l čini svakodnevno putovanje na posao posebno ugodnim. Budući da je ruksak izrađen od 19 recikliranih PET boca, nije samo održiv, već nudi i prostor za sve što vam je potrebno u pokretu te je savršen za posao, učenje i gradske izlete.
Prostor za sve
Organizirajte svoj život u trenu s Jerseyjem. Zahvaljujući potpuno otvarajućem glavnom odjeljku, četiri džepa s patentnim zatvaračem s unutarnje strane i džepovima na vrhu i sa strane, možete u trenu spremiti svoj laptop, bocu s vodom i pribor.
Čak i kada stvari postanu olujne
Nikada se više ne morate brinuti o kiši. Zahvaljujući vodootpornom materijalu s PU premazom IPX4, patentnim zatvaračima i navlaki, sve vaše važne stvari ostaju suhe. Pretinac otporan na udarce štiti prijenosna računala do 17 inča, a integrirani AirTag džep osigurava da uvijek znate gdje se nalazi vaš ruksak.
Udobno za nošenje
Podstavljene naramenice, remen za prsa i praktična bočna ručka osiguravaju savršeno pristajanje ovog praktičnog ruksaka za putovanje na posao. Na putu do zračne luke? Za putovanje bez stresa jednostavno pričvrstite ruksak na kofer pomoću remena za kolica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Mala transportna težina, puno prostora za pohranu
Prostran, ali kompaktan putni ruksak Jersey s kapacitetom od 25 l čini svakodnevno putovanje na posao posebno ugodnim. Budući da je ruksak izrađen od 19 recikliranih PET boca, nije samo održiv, već nudi i prostor za sve što vam je potrebno u pokretu te je savršen za posao, učenje i gradske izlete.
Prostor za sve
Organizirajte svoj život u trenu s Jerseyjem. Zahvaljujući potpuno otvarajućem glavnom odjeljku, četiri džepa s patentnim zatvaračem s unutarnje strane i džepovima na vrhu i sa strane, možete u trenu spremiti svoj laptop, bocu s vodom i pribor.
Čak i kada stvari postanu olujne
Nikada se više ne morate brinuti o kiši. Zahvaljujući vodootpornom materijalu s PU premazom IPX4, patentnim zatvaračima i navlaki, sve vaše važne stvari ostaju suhe. Pretinac otporan na udarce štiti prijenosna računala do 17 inča, a integrirani AirTag džep osigurava da uvijek znate gdje se nalazi vaš ruksak.
Udobno za nošenje
Podstavljene naramenice, remen za prsa i praktična bočna ručka osiguravaju savršeno pristajanje ovog praktičnog ruksaka za putovanje na posao. Na putu do zračne luke? Za putovanje bez stresa jednostavno pričvrstite ruksak na kofer pomoću remena za kolica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





