UKV dipolna prstenasta antena, krovna radio antena
- Kataloški br:
- 419839 - 62
- Kataloški br:
- 419839 - 62
UKV dipolna prstenasta antena, krovna radio antena
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, visina | 510 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 80 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 510 mm |
| Frekvencijski raspon antene | 87,5 - 108 MHz |
| Težina | 0.6 kg |
| boja | Srebrna |
| dobivanje signala | 0 dB |
| teret vjetra | 33 N |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





