Ultimate Ears Miniroll Bluetooth zvučnik vodootporan, otporan na prašinu, zaštićen protiv prskajuće vode, prijenosni ruž
- Kataloški br:
- 3412784 - 62
- Oznaka:
- 984-002035
- EAN:
- 5099206127111
- Kataloški br:
- 3412784 - 62
- Oznaka:
- 984-002035
- EAN:
- 5099206127111
Ultimate Ears Miniroll Bluetooth zvučnik vodootporan, otporan na prašinu, zaštićen protiv prskajuće vode, prijenosni ruž
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sferna ružičasta
- Bežični Bluetooth
- Integrirana baterija Litij-ionska (Li-Ion) 12 h
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Bluetooth zvučnik |
| Određene značajke prijenosnih zvučnika | vodootporan otporan na prašinu zaštićen protiv prskajuće vode prijenosni |
| Sučelje (ulaz) | USB-C® |
| Način prijenosa | bežično Bluetooth® |
| dim. | (Š x V x D) 105 x 48.1 x 122.7 mm |
| Maks. domet | 40 m |
| Boja | ružičasta |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Težina | 279 g |
| Širina | 105 mm |
| Visina | 48.1 mm |
| Dubina | 122.7 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Bluetooth® | da |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Vrijeme pogona (maks.) | 12 h |
| WLAN | ne |
| Kuka | da |
| Broj zvučnika | 1 |
| 3,5 mm konektor | ne |
| Port za USB punjač | da |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Integrisani čitač kartica | ne |
| Broj pasivnih radijatora | 1 |
| Vodič za brzi početak | da |
| AUX ulaz | ne |
| Veličina pasivnog radijatora (ŠxD) | 37,75 x 65 mm |
| Vodootporna do | 1.2 m |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | da |
| Težina paketa | 2.75 kg |
| Nivo zvučnog pritiska (maks.) | 87 dB |
| Broj drajvera | 1 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





