Upravljani mrežni preklopnik Cisco Cisco MDS 9148S - Switch - verwaltet - 1
- Kataloški br:
- 1840053 - 62
- Oznaka:
- DS-C9148S-D12PSK9
- EAN:
- 882658677403
- Kataloški br:
- 1840053 - 62
- Oznaka:
- DS-C9148S-D12PSK9
- EAN:
- 882658677403
Upravljani mrežni preklopnik Cisco Cisco MDS 9148S - Switch - verwaltet - 1
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj 10/100/1000 MBit/s portova | 1 x |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 41.5 cm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 4.37 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 43.59 cm |
| Temperatura okoline (maks.) | 40 °C |
| Temperatura okoline (min) | 0 °C |
| Težina | 9 kg |
| Tip (tip proizvođača) | Prekidač Cisco MDS 9148S - upravljano - 1 |
| Vrsta mrežnog uređaja (kategorizacija) | Upravljani mrežni preklopnik |
Opis
Opis
Cisco DS-C9148S-D12PSK9. Vrsta prekidača: upravljana. Osnovno prebacivanje RJ-45 Ethernet portova Tip: Gigabitni Ethernet (10/100/1000), Broj preklopnih RJ-45 Ethernet priključaka: 1, Broj instaliranih SFP modula: 12, Broj USB 2.0 priključaka: 1, Konzolni port: RS-232. Montaža stalka, faktor oblika: 1U
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





