Urban Armor Gear Mouve stražnji poklopac za mobilni telefon Samsung Galaxy Z Fold 7 crna, prozirna 214505113131
- Kataloški br:
- 3450747 - 62
- Oznaka:
- 2.14505E+11
- EAN:
- 840283921797
- Kataloški br:
- 3450747 - 62
- Oznaka:
- 2.14505E+11
- EAN:
- 840283921797
Urban Armor Gear Mouve stražnji poklopac za mobilni telefon Samsung Galaxy Z Fold 7 crna, prozirna 214505113131
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Poklopac za Samsung 16,5 cm (6,5")
- Polikarbonat (PC), termoplastični poliuretani (TPU)
- Crna, prozirna
- Otporan na kapanje, otporan na prašinu, otporan na udarce, otporan na ogrebotine
- Bežično punjenje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stražnji poklopac za mobilni telefon |
| Pogodno za marke | Samsung |
| Pogodno za | Galaxy Z Fold 7 |
| Pogodno za | 16,5 cm (6,5") |
| Boja | crna prozirna |
| Pogodno za | 16,5 cm (6,5") |
| Dubina | 19.8 mm |
| Visina | 158.5 mm |
| Širina | 68.8 mm |
| Težina | 58.97 g |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| ne |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





