USB-ključ Verbatim Sore 'n' Stay Nano, 8 GB, USB 2.0 97463
- Kataloški br:
- 189800 - 62
- Oznaka:
- 3500460
- EAN:
- 4034303012220
- Kataloški br:
- 189800 - 62
- Oznaka:
- 3500460
- EAN:
- 4034303012220
USB-ključ Verbatim Sore 'n' Stay Nano, 8 GB, USB 2.0 97463
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, širina | 14 mm |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 17 mm |
| Sučelje (računala/multimedija) | USB 2.0 |
| brzina prijenosa (pisanje) | 3 MB/s |
| kapacitet pohrane | 8 GB |
| boja | Crna |
| Dimenzija proizvoda, visina | 7.7 mm |
| Težina | 2 g |
| Vrsta medija za pohranu (kategorizacija) | USB Stick |
| brzina prijenosa (čitanje) | 10 MB/s |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





