USB-KVM Switch uređaj Digitus s audio i funkcijom klika miša, 2-portni
- Kataloški br:
- 973825 - 62
- Kataloški br:
- 973825 - 62
USB-KVM Switch uređaj Digitus s audio i funkcijom klika miša, 2-portni
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Audio mikrofon | Da |
| Audio slušalice | Da |
| Boja | Crna |
| Broj USB priključka 2.0 | 2 x |
| Broj prekidača između računala | 2 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 75 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 130 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 45 mm |
| Funkcija prebacivanja | Brza tipka, Klik s mišem |
| Kaskadirajući | Ne |
| Montaža na police moguća | Ne |
| Nadzor | USB |
| Napajanje (LOV) | Putem električne mreže |
| Optička videorezolucija | 1920 x 1440 pix |
| Težina | 0.5 kg |
| Video preko | VGA |
| Vrsta prebacivača/razdjelnika (kategorizacija) | KVM Preklopnik |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





