Utični punjač Base-Charger Energizer 638578 Value Charger 4 AA 1300 mAh
- Kataloški br:
- 1308725 - 62
- EAN:
- 7638900304633
- Kataloški br:
- 1308725 - 62
- EAN:
- 7638900304633
Utični punjač Base-Charger Energizer 638578 Value Charger 4 AA 1300 mAh
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| ATT.KAT.BATTERY-CHARGER-TYPE | Punjač okruglih stanica |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 57 mm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 132 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 70 mm |
| Maks. punjenje struje po utoru | 190 mA |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
| Struja punjenja mignon | 190 mA |
| Struja punjenja mikro | 90 mA |
| Težina | 184 g |
| broj kanala/utora za punjenje | 4 |
| broj utora za punjenje Micro | 4 |
| broj utora za punjenje Mignon | 4 |
| odgovarajući akumulator | Nikalj-metal-hidridni |
| prikladno za akumulatore veličine | Micro (AAA), Mignon (AA) |
| tipično vrijeme punjenja za 2000 mAh Mignon akumulatore | 700 min |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





