Utični punjač od 230 V s Tamiya priključkom
- Kataloški br:
- 235698 - 62
- Oznaka:
- 235698
- EAN:
- 4016138517408
- Kataloški br:
- 235698 - 62
- Oznaka:
- 235698
- EAN:
- 4016138517408
Utični punjač od 230 V s Tamiya priključkom
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za akumulatorske pakete za trkaća vozila
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Odgovarajući akumulator |
Nikl-kadmijev Nikl-metal-hidridni |
| Neto širina proizvoda | 80 mm |
| Struja punjenja (max) | 120 mA |
| Neto dužina proizvoda | 82 mm |
| Prikladno za ćelije | 4 - 8 |
| Neto visina proizvoda | 56 mm |
| Pogonski napon | 230 V |
| Broj kanala/utora za punjenje | 1 |
| Maks. punjenje | 1.35 W |
Opis
Opis
Ovaj utični punjač idealan je za punjenje aku baterija s utičnim sistemom Tamiya.
Opseg isporuke
Punjač baterija za modele 230 V 120 mA VOLTCRAFT MW9698GS NiCd, NiMH
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (4)





