V-TAC 211986 SMD LED Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) GU10 6 W = 60 W toplo bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3477061 - 62
- Oznaka:
- 211986
- EAN:
- 3800170240742
- Kataloški br:
- 3477061 - 62
- Oznaka:
- 211986
- EAN:
- 3800170240742
V-TAC 211986 SMD LED Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) GU10 6 W = 60 W toplo bijela 1 kom.
6.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 6 W
- Ukupan svjetlosni tok= 445 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD LED |
| Podnožak | GU10 |
| Snaga | 6 W |
| Svjetlosni tok | 445 lm |
| Odgovara približno snazi od | 60 W |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| ≙snaga žarulje (raspon) | 60 W - 74.9 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 3000 K |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Vijek trajanja cca. | 25.000 h |
| Radni napon | 230 V |
| Dužina | 50 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 80 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Oznaka u boji | 830 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Težina | 0.03 |
| Oblik svjetiljka | GU10 |
| Snaga (raspon) | 5 W - 7.4 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 445 lm |
| Materijal | plastika |
| Maks. temperatura | +45 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nova serija GU10 reflektora s SMD CREE čip tehnologijom za bolju pouzdanost. Traje 25 000 sati, što je dulji vijek trajanja od standardnih halogenih žarulja. Zamjenjuje stare halogene žarulje od 60 W. Jednostavna ugradnja, s GU10 grlom. S funkcijom zatamnjenja. Primjene – hoteli, barovi, komercijalna i stambena rasvjeta, izložbeni štandovi itd.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





