V-TAC LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED 48 W = 6430 W bijela (Ø x V) 1500 mm x 58 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3477098 - 62
- Oznaka:
- 2162866
- EAN:
- 3800170241008
- Kataloški br:
- 3477098 - 62
- Oznaka:
- 2162866
- EAN:
- 3800170241008
V-TAC LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED 48 W = 6430 W bijela (Ø x V) 1500 mm x 58 mm 1 kom.
57.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
57.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 48 W
- Ukupan svjetlosni tok= 6430 lm
- Boja svjetla= 6500 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 48 W |
| Snaga (raspon) | 40 W - 49.9 W |
| Svjetlosni tok | 48 lm |
| Odgovara približno snazi od | 6430 W |
| Boja svjetla | bijela |
| ≙snaga žarulje (raspon) | 100 W - |
| Ukupan svjetlosni tok | 6430 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Područje boje svjetla | 6500 - 6500 K |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 50.000 h |
| Radni napon | 230 V |
| Dužina | 1580 mm |
| Promjer | 1500 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Potrošnja energije | 48 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x V) 1500 mm x 58 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Oznaka u boji | 865 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Težina | 1.075 kg |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 6500 K |
| Materijal | PC |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Maks. temperatura | +40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Boja | prirodno-bijela |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Dubina | 1500 mm |
| Visina | 58 mm |
| Širina | 66 mm |
| Vrsta | LED |
| Dizajn | šesterokutni |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Snaga po svjetiljci | 48 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Opremljen visokoučinkovitom SMD CREE čip tehnologijom, što ga čini pouzdanijim i izdržljivijim. Snažan LED izvor svjetlosti s visokom učinkovitošću lumena od 130 LM/W. Može se povezati do 6 jedinica. Potpuna zaštita od vode, prašine i korozije – IP65 ocjena. Dizajnirano za maksimalnu učinkovitost i minimalno odsjaj. Izvrsno odvođenje topline. Pogodno za parkirališta, skladišta, garaže, skladišne rampe, radionice itd.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





