V-TAC LED cijev Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) G13 oblik cijevi T8 20 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 1500 mm x
- Kataloški br:
- 3477093 - 62
- Oznaka:
- 216576
- EAN:
- 3800170253223
- Kataloški br:
- 3477093 - 62
- Oznaka:
- 216576
- EAN:
- 3800170253223
V-TAC LED cijev Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) G13 oblik cijevi T8 20 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 1500 mm x
16.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 20 W
- Ukupan svjetlosni tok= 2100 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 20 W |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Svjetlosni tok | 2100 lm |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| Ukupan svjetlosni tok | 2100 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 25.000 h |
| Vrijeme uhodavanja za postizanje 60% svjetlosnog toka | 0.01 s |
| Radni napon | 230 V |
| Dužina | 29 mm |
| Promjer | 1500 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Potrošnja energije | 20 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 1500 mm x 29 mm |
| Oznaka u boji | 840 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Težina | 0.21 |
| Oblik svjetiljka | T8 |
| Određene značajke svjetiljke | bez prigušivanja |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Materijal | plastika |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Maks. temperatura | +40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Tip | T8 |
| Boja | prirodno-bijela |
| Cloud povezivanja | nije za oblak |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nova serija LED cijevi s visokokvalitetnim SMD CREE čipom. Nano plastična cijev nudi bolji prijenos svjetlosti. Veća izdržljivost i dugovječnost u usporedbi s PC-om i staklom. Isplativa i sigurna naknadna ugradnja za T8 cijevi. Izvrsna toplinska vodljivost – integrirani IC upravljački program za konstantnu struju. Široki kut snopa učinkovito raspršuje odsjaj. Pogodno za osvjetljavanje stambenih i poslovnih prostora, ureda, supermarketa, trgovina, hotela i još mnogo toga.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





