V-TAC LED žarulja SKU-1687, GU10, bijela, 5 W
- Kataloški br:
- 8110390 - 62
- Kataloški br:
- 8110390 - 62
V-TAC LED žarulja SKU-1687, GU10, bijela, 5 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Energetska potrošnja je manja za 80% od običnih žarulja
- Ekstremno dug vijek trajanja
- Bez UV i ifracrvenog svjetla
- 100% svjetlosti
- Niska toplotna disipacija
- Direktna zamjena za konvencionalne žarulje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Grlo: | GU10 |
| Oblik žarulje: | PAR16 |
| Tip LED-a: | SMD |
| Vijek trajanja: | 20.000 h |
| Snaga: | 5 W |
| Ekv. snaga: | 40 W |
| Boja svjetla: | bijela |
| Temperatura boje: | 6000 K |
| Jačina svjetlosti: | 320 lm |
| IP zaštita: | IP20 |
| Energetska učinkovitost: | A+ |
| Dimenzije (V x prečnik): | 50 x 57 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 1 x LED žarulja
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





