V-TAC SMD LED Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED 40 W = 4800 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x V) 1166 mm x 24 mm 1
- Kataloški br:
- 3477071 - 62
- Oznaka:
- 203516
- EAN:
- 3800170241084
- Kataloški br:
- 3477071 - 62
- Oznaka:
- 203516
- EAN:
- 3800170241084
V-TAC SMD LED Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED 40 W = 4800 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x V) 1166 mm x 24 mm 1
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 40 W
- Ukupan svjetlosni tok= 4800 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 40 W |
| Snaga (raspon) | 40 W - 49.9 W |
| Svjetlosni tok | 40 lm |
| Odgovara približno snazi od | 4800 W |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| ≙snaga žarulje (raspon) | 100 W - |
| Ukupan svjetlosni tok | 4800 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 30.000 h |
| Radni napon | 230 V |
| Dužina | 80 mm |
| Promjer | 1166 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Potrošnja energije | 40 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x V) 1166 mm x 24 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Oznaka u boji | 840 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Težina | 0.415 kg |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Materijal | plastika |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Maks. temperatura | +40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Boja | prirodno-bijela |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Dubina | 1166 mm |
| Visina | 24 mm |
| Širina | 76 mm |
| Vrsta | LED |
| Dizajn | šesterokutni |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Snaga po svjetiljci | 40 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Prizmatična svjetiljka s učinkovitošću lumena od 120 lm/W. Opremljen visoko učinkovitim SMD CREE čipom koji nudi uštedu energije do 85%. Brzi konektor za jednostavnu instalaciju. 50% manja potrošnja energije u usporedbi s konvencionalnim svjetlima za roštilj. Ciklusi prebacivanja:> 15.000. Trenutni start za manje od 1 sekunde. Primjene – stambene zgrade, hoteli, trgovački centri, uredi i mnogo više…
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





