V-TAC SMD LED Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) LED 20 W = 2050 W toplo bijela (Ø x V) 566 mm x 24 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3477067 - 62
- Oznaka:
- 203476
- EAN:
- 3800170241046
- Kataloški br:
- 3477067 - 62
- Oznaka:
- 203476
- EAN:
- 3800170241046
V-TAC SMD LED Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) LED 20 W = 2050 W toplo bijela (Ø x V) 566 mm x 24 mm 1 kom.
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 20 W
- Ukupan svjetlosni tok= 2050 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 20 W |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Svjetlosni tok | 20 lm |
| Odgovara približno snazi od | 2050 W |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| ≙snaga žarulje (raspon) | 100 W - |
| Ukupan svjetlosni tok | 2050 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 3000 K |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 30.000 h |
| Radni napon | 230 V |
| Dužina | 80 mm |
| Promjer | 566 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Potrošnja energije | 20 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x V) 566 mm x 24 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Oznaka u boji | 830 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Težina | 0.242945 kg |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Materijal | plastika |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Maks. temperatura | +40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Boja | prirodno-bijela |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Dubina | 566 mm |
| Visina | 24 mm |
| Širina | 76 mm |
| Vrsta | LED |
| Dizajn | šesterokutni |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Snaga po svjetiljci | 20 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Prizmatična svjetiljka s učinkovitošću lumena od 100 lm/W. Opremljen visoko učinkovitim SMD CREE čipom koji nudi uštedu energije do 85%. Brzi konektor za jednostavnu instalaciju. 50% manja potrošnja energije u usporedbi s konvencionalnim svjetlima za roštilj. Ciklusi prebacivanja:> 15.000. Trenutni start za manje od 1 sekunde. Primjene – stambene zgrade, hoteli, trgovački centri, uredi i mnogo više…
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





