V-TAC VT-1138 10384 solarna zidna svjetiljka 1 W toplo bijela crna
- Kataloški br:
- 3033292 - 62
- Oznaka:
- 10384
- EAN:
- 3.80017E+12
- Kataloški br:
- 3033292 - 62
- Oznaka:
- 10384
- EAN:
- 3.80017E+12
V-TAC VT-1138 10384 solarna zidna svjetiljka 1 W toplo bijela crna
75.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
75.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 3.7 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 1 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 70 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 70 lm |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Težina | 440 g |
| dim. | (Ø x V) 121.5 mm x 121 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | nije relevantno (EENRPS00) |
| Dubina | 121.5 mm |
| Promjer | 121.5 mm |
| Visina | 121 mm |
| Dužina | 121.5 mm |
| Širina | 90 mm |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Vrsta proizvoda | solarna zidna svjetiljka |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Solarna zidna lampa VT-1138
- Uputstva.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
V-TAC
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





