V-TAC VT-1139 23012 solarna zidna svjetiljka 0.55 W toplo bijela crna
- Kataloški br:
- 3033296 - 62
- Kataloški br:
- 3033296 - 62
V-TAC VT-1139 23012 solarna zidna svjetiljka 0.55 W toplo bijela crna
71.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
71.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 3.7 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 0.55 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 70 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 70 lm |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Težina | 450 g |
| dim. | (Ø x V) 121 mm x 112.5 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | nije relevantno (EENRPS00) |
| Dubina | 121 mm |
| Promjer | 121 mm |
| Visina | 112.5 mm |
| Dužina | 121 mm |
| Širina | 90 mm |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Vrsta proizvoda | solarna zidna svjetiljka |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Solarna zidna lampa VT-1139
- Uputstva.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





