V-TAC VT-21360 3274 napajač
- Kataloški br:
- 3620323 - 62
- Oznaka:
- 3274
- EAN:
- 3800157654449
- Kataloški br:
- 3620323 - 62
- Oznaka:
- 3274
- EAN:
- 3800157654449
V-TAC VT-21360 3274 napajač
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 208 x 82 x 32 mm |
| Vrsta proizvoda | napajač |
| Snaga | 360 W |
| Materijal | metal |
| Širina | 82 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 208 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 IP45 IP65 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





