V-TAC VT-22153 3248 napajač Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) bijela
- Kataloški br:
- 3620350 - 62
- Oznaka:
- 3248
- EAN:
- 3800157629362
- Kataloški br:
- 3620350 - 62
- Oznaka:
- 3248
- EAN:
- 3800157629362
V-TAC VT-22153 3248 napajač Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) bijela
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 192 x 62 x 38 mm |
| Vrsta proizvoda | napajač |
| Boja | bijela |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| Snaga | 150 W |
| Materijal | ABS plastika |
| Širina | 62 mm |
| Visina | 38 mm |
| Dužina | 192 mm |
| Vrsta zaštite | IP67 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





