V-TAC VT-40W 7822 solarna točka neutralna bijela crna
- Kataloški br:
- 2998232 - 62
- Kataloški br:
- 2998232 - 62
V-TAC VT-40W 7822 solarna točka neutralna bijela crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Akumulator | uklj. akumulator |
| Radni napon | 3.2 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 400 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 400 lm |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Težina | 1.42 kg |
| dim. | (Ø x V) 190 mm x 55 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dubina | 190 mm |
| Promjer | 190 mm |
| Visina | 55 mm |
| Dužina | 190 mm |
| Širina | 170 mm |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Vrsta proizvoda | solarna točka |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- VT-406 solarna zidna svjetiljka 6W 4000K
- Uputstva.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





