V-TAC VT-44300-B 10031 LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 300 W Boja svjetla (LED žarulja): dnevno sv
- Kataloški br:
- 2998244 - 62
- Oznaka:
- 10031
- EAN:
- 3800170203723
- Kataloški br:
- 2998244 - 62
- Oznaka:
- 10031
- EAN:
- 3800170203723
V-TAC VT-44300-B 10031 LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 300 W Boja svjetla (LED žarulja): dnevno sv
290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 300 W
- Ukupan svjetlosni tok= 26390 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 300 W |
| Snaga | 300 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| Svjetlosni tok | 26390 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 26390 lm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | Just Black |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 4.79 kg |
| dim. | (Ø x V) 496 mm x 445 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Dizajn | šesterokutni |
| Indeks reprodukcije boja | 70 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 49 mm |
| Visina | 445 mm |
| Dužina | 496 mm |
| Dubina | 496 mm |
| Promjer | 496 mm |
| Vijek trajanja cca. | 25000 h |
| Maks. temperatura | 45 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





