V-TAC VT-8092 6609 senzor pokreta prigušivanje crna
- Kataloški br:
- 3620279 - 62
- Oznaka:
- 6609
- EAN:
- 3800157655224
- Kataloški br:
- 3620279 - 62
- Oznaka:
- 6609
- EAN:
- 3800157655224
V-TAC VT-8092 6609 senzor pokreta prigušivanje crna
27.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 50 mm x 62 mm |
| Vrsta proizvoda | senzor pokreta |
| Boja | crna |
| Radni napon | 230 V |
| Posebne značajke | prigušivanje |
| Materijal | plastika |
| Visina | 62 mm |
| Promjer | 50 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





