Valera Action 1600 Push 542.06 sušilo za kosu krom-crna
- Kataloški br:
- 3410809 - 62
- Oznaka:
- 702012
- EAN:
- 7610558542254
- Kataloški br:
- 3410809 - 62
- Oznaka:
- 702012
- EAN:
- 7610558542254
Valera Action 1600 Push 542.06 sušilo za kosu krom-crna
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prekidač za uključivanje/isključivanje,
- 1600 W
- krom-crna
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sušilo za kosu |
| Boja | krom-crna |
| Snaga (detalji) | 1600 W |
| Snaga | 1600 W |
| dim. | (D x Š x V) 180 x 85 x 240 mm |
| Težina | 440 |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 240 mm |
| Dužina | 180 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Grijaći element od valovite žice Sigurnost
- Prekidač za uključivanje/isključivanje
- Klizno dugme: 2 brzine ventilatora
- 3 temperaturna stupnja
- Hladna razina hlađenja
- Mlaznica za kovrčanje
- Spiralni kabel
Opseg isporuke
- Sušilo za kosu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





