Valera Action Super Plus 1600 542.06/038A zidno sušilo za kosu krom boja, bijela
- Kataloški br:
- 3410799 - 62
- Oznaka:
- 961131
- EAN:
- 7610558542438
- Kataloški br:
- 3410799 - 62
- Oznaka:
- 961131
- EAN:
- 7610558542438
Valera Action Super Plus 1600 542.06/038A zidno sušilo za kosu krom boja, bijela
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidno sušilo za kosu |
| Boja | krom boja bijela |
| Snaga | 1600 W |
| dim. | (D x Š x V) 250 x 92 x 185 mm |
| Težina | 580 |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 185 mm |
| Dužina | 250 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Sušilo za kosu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





