Valera Hotello 832.01/T zidno sušilo za kosu bijela
- Kataloški br:
- 3410806 - 62
- Oznaka:
- 702202
- EAN:
- 7610558007005
- Kataloški br:
- 3410806 - 62
- Oznaka:
- 702202
- EAN:
- 7610558007005
Valera Hotello 832.01/T zidno sušilo za kosu bijela
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uključivanje nakon skidanja ručke
- 1200 W
- bijela
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidno sušilo za kosu |
| Boja | bijela |
| Snaga (detalji) | 1200 W |
| Snaga | 1200 W |
| Težina | 1330 |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Visina | 238 mm |
| Dužina | 147 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Snažan protok zraka zahvaljujući novo dizajniranoj ventilacijskoj skupini
- Automatsko uključivanje nakon uklanjanja ručke
- 8 min. sigurnosni mjerač vremena
- cool-touch ručka rotirajuća
- Praktična montaža na zid bez otvaranja uređaja
- uklj. Vijci i tiple za zidnu montažu
- Stupanj zaštite: IP34
- Grijaći element od valovite žice Sigurnost
- 2 mogućnosti spajanja: Trajni električni priključak, Izravni utični priključak
Opseg isporuke
- Sušilo za kosu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





