Vanjska ugradbena svjetiljka GU10 LED 35
- Kataloški br:
- 1398969 - 62
- Oznaka:
- 1398969
- EAN:
- 4016139042756
- Kataloški br:
- 1398969 - 62
- Oznaka:
- 1398969
- EAN:
- 4016139042756
Vanjska ugradbena svjetiljka GU10 LED 35
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Legirani čelik |
| Dimenzija proizvoda, visina | 14 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 10 cm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 10 cm |
| Dizajn (rasvjetna tijela) | Kvadratni |
| Klasa energetske učinkovitosti (A++ - E) | Ovisi od žarulje |
| Materijal (LOV) | čelik |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Razred zaštite | I |
| Snaga | 35 W |
| Snaga po svjetiljci | 35 W |
| Težina | 680 g |
| Vrsta svjetiljke | LED, Halogena žarulja |
| Vrsta svjetla (kategorizacija) | Vanjska ugradna svjetla |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| podnožak | GU10 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
Vanjska ugradbena svjetiljka GU10 LED 35
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





