Vanjski LED reflektor LD0601-B renkforce 6 W toplo-bijela siva
- Kataloški br:
- 1230268 - 62
- Oznaka:
- LD0601-B
- EAN:
- 4016138933307
- Kataloški br:
- 1230268 - 62
- Oznaka:
- LD0601-B
- EAN:
- 4016138933307
Vanjski LED reflektor LD0601-B renkforce 6 W toplo-bijela siva
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Siva |
| Boja svjetla | 3000 K |
| Broj žarulja | 1 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 145.5 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 9.1 cm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 13.2 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti (A++ - E) | LED |
| Kut zračenja | 45 ° |
| Materijal (LOV) | Aluminijum |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Senzor za kretanje | Ne |
| Snaga | 6 W |
| Težina | 900 g |
| Ukupan svjetlosni tok | 420 lm |
| Vrsta svjetiljke | LED |
| Vrsta svjetla (kategorizacija) | Vanjski LED reflektor |
| podnožak | LED fiksno ugrađena |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Vanjski LED reflektor LD0601-B renkforce 6 W toplo-bijela siva
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





