Ventilator na izmjeničnu struju Ecofit ETRI 125XR0181000, 119 x 119 x 38,9 mm, 2
Kataloški br:
Oznaka:
125XR0181000
Oznaka:
125XR0181000
Tehničke specifikacije
Broj okretaja
2500 o/min
Dim.
(D x Š x V) 119 x 119 x 38,9 mm
Duljina
119 mm
Izvođenje
18 W
Maksimalna potrošnja energije
125 mA
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
240 V/AC
Protok zraka
2640 l/min
Razina buke (maks.)
44 g
Širina
119 mm
Tip
125XR0181000
Visina
38.9 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Životni vijek
(L10 pri 40 °C) 80000 h
Opis
Opis
Zaštitni impedancijom ventilator s kugličnim ležajevima za industrijsku primjenu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
  • Aksijalni ventilator 240 V/AC 2640 l/min (D x Š x V) 119 x 119 x 38.9 mm Ecofit 125XR0181000