Vijčana blok stezaljka plave boje Phoenix Contact 25 kom.
- Kataloški br:
- 566248 - 62
- Oznaka:
- 2701570
- EAN:
- 4046356182386
- Kataloški br:
- 566248 - 62
- Oznaka:
- 2701570
- EAN:
- 4046356182386
Vijčana blok stezaljka plave boje Phoenix Contact 25 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Industrijsko blago Da
- Content 25 ST
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| AWG maks. | 2 |
| AWG min. | 18 |
| Boja | Plava |
| Broj polova | 1 |
| Broj polova po redu | 2 |
| Broj redova | 1 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 44.90 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 83.70 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 34.80 mm |
| Dužina skidanja izolacije (min.) | 6 mm |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 16 mm |
| Element za pričvrščivanje | Osnovno kućište |
| Industrijsko blago | Da |
| Kontaktni materijal | Elektrolitski bakar |
| Maks. fleksibilni poprečni presjek | 35.00 mm² |
| Maks. poprečni presjek kruti | 35.00 mm² |
| Materijal kućišta | Poliamid |
| Min. fleksibilan poprečni presjek | 0.75 mm² |
| Min. poprečni presjek | 0.75 mm² |
| Nazivna struja | 125 A |
| Nazivni napon | 630 V |
| Operativni smjer | Horizontalno na tiskanu pločicu |
| Priključak (komponente) | Vijčana stezaljka, Otisak |
| Proizvođač-br. dijela | 2701570 |
| Sadržaj | 25 ST |
| Serija (Stezaljke za tiskane pločice) | GE |
| Smjer priključenja | Horizontalno na tiskanu pločicu |
| Tip (tip proizvođača) | GE 35/2-B BU |
| Značajke stezaljke za tiskanu pločicu | S montažnom prirubnicom |
| Žičana zaštita | Da |
Opis
Opis
Device terminal block, Connection method: Screw connection, Number of positions: 1, Cross section: 0.75 mm² - 35 mm², AWG: 18 - 2, Width: 34.8 mm, Height: 44.9 mm, Color: blue, Mounting type: Screw mounting
Opseg isporuke
- Vijčana blok stezaljka plave boje Phoenix Contact 25 kom.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





