Viking Tech AR05BTBW5620 tankoslojni otpor 562 Ω SMD 805 0.125 W 0.1 % 10 ppm kom.
Kataloški br:
Oznaka:
AR05BTBW5620
Oznaka:
AR05BTBW5620
EAN:
Rasprodano
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Industrijska ambalaža sa1 St.komad
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodatankoslojni otpor
IzvedbaSMD
Izvedba805
Otpor562 Ω
Opterećenje0.125 W
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature10 ppm