Viking Tech CSRV0204FTDV1800 SMD otpornik 180 Ω SMD 0204 1 % 50 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- CSRV0204FTDV1800
- Kataloški br:
- Oznaka:
- CSRV0204FTDV1800
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 0204 |
| Otpor | 180 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 50 ±ppm/°C |
| Dužina | 3.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CSRV0204FTDV1800 |
| Nazivna struja | 3.000 mA |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
Opis
Opis
MiniMelf CSRV metalni filmski otpornici
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Temperaturni koeficijent (TC) ±50 ppm/°C
- • Tolerancija od 1%