Viking Tech CSRV0207FTDT1R80 SMD otpornik 1.8 Ω SMD 0207 1 % 50 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
CSRV0207FTDT1R80
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
CSRV0207FTDT1R80
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba0207
Otpor1.8 Ω
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature50 ±ppm/°C
Dužina5.9 mm
Sadržaj1 kom.
RoHS-konfornoDa
TipCSRV0207FTDT1R80
Nazivna struja5.000 mA
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
Opis
Melf CSRV metalni filmski otpornici 1W 1
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • Temperaturni koeficijent (TC) ±50 ppm/°C
  • • Tolerancija od 1%