Visaton DK 8 P zvučnik s tlačnom komorom 50220
- Kataloški br:
- 301711 - 62
- Oznaka:
- 50220
- EAN:
- 4007540502205
- Kataloški br:
- 301711 - 62
- Oznaka:
- 50220
- EAN:
- 4007540502205
Visaton DK 8 P zvučnik s tlačnom komorom 50220
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzije proizvoda, dužina | 269 mm |
| vrsta zaštite | IP66 |
| Materijal (LOV) | Plastika |
| boja | Srebrna |
| Dimenzije | 210 mm |
| Impedanca | 8 Ohm |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 8 W |
| područje frekvencije | 500 - 5500 Hz |
| Težina | 1.4 kg |
| Radni napon (broj) | 100 V |
| Vrsta zvučnika (kategorizacija) | ELA-Zvučnik s tlačnom komorom |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





