Visaton G 25 NDWG - 8 Ohm visokotonac 20 W 8 Ω
- Kataloški br:
- 3594902 - 62
- Oznaka:
- 1188
- EAN:
- 4007540011882
- Kataloški br:
- 3594902 - 62
- Oznaka:
- 1188
- EAN:
- 4007540011882
Visaton G 25 NDWG - 8 Ohm visokotonac 20 W 8 Ω
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 25 mm (1") visokotonac s tkaninom za visokofrekventni raspon od 2000 Hz. Vrlo mali dizajn zahvaljujući neodimskom magnetu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotonac |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 20 W |
| Frekvencija (min.) | 1200 Hz |
| Frekvencija (maks.) | 20000 Hz |
| Područje frekvencije | 1200 Hz - 20000 Hz |
| Zvučni tlak | 95 dB |
| Impedancija | 8 Ω |
| Boja | crna |
Opis
Opis
25 mm (1") visokotonac s tkaninom za visokofrekventni raspon od 2000 Hz. Vrlo mali dizajn zahvaljujući neodimskom magnetu. Optimizirani oblik roga, u kombinaciji s laganim materijalima i snažnim pogonom, rezultirao je vrlo visokom učinkovitošću koja se rijetko nalazi u ovom rasponu veličina. Zvučna zavojnica hlađena ferofluidom također jamči izuzetno visoke razine zvučnog tlaka, koje su već prisutne pri niskim razinama snage.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





