Viseća svjetiljka LED E14 100 W Brilliant Cage 93433/58 Srebrna
- Kataloški br:
- 1719300 - 62
- Oznaka:
- 93433/58
- EAN:
- 4004353312366
- Kataloški br:
- 1719300 - 62
- Oznaka:
- 93433/58
- EAN:
- 4004353312366
Viseća svjetiljka LED E14 100 W Brilliant Cage 93433/58 Srebrna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Srebrna |
| Broj žarulja | 5 |
| Dimenzija proizvoda, širina | 18 cm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 105 cm |
| Dizajn (rasvjetna tijela) | Pravokutni |
| Dužina njihala (maks.) | 120 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti (A++ - E) | Ovisi od žarulje |
| Materijal (LOV) | Metal, Staklo, Tekstil |
| Određene značajke žarulje | Mogućnost prigušivanja, Podesivo po visini |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Razred zaštite | I |
| Snaga | 100 W |
| Snaga po svjetiljci | 20 W |
| Vrsta proizvoda | Viseća svjetiljka |
| Vrsta svjetiljke | LED |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| podnožak | E14 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Njihajuća svjetiljka
- Upute za rukovanje.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





