Višenamjenski mjerač snage GMW MA 400 AMK, sučelje ProfibusDP, 3 x 400 V/AC, 3 x
- Kataloški br:
- 122341 - 62
- Oznaka:
- 74210 00120 A002
- EAN:
- 4016138476903
- Kataloški br:
- 122341 - 62
- Oznaka:
- 74210 00120 A002
- EAN:
- 4016138476903
Višenamjenski mjerač snage GMW MA 400 AMK, sučelje ProfibusDP, 3 x 400 V/AC, 3 x
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjere za ugradnju 92 x 92 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| mjere za ugradnju | 92 x 92 mm |
| sučelja | Profibus DP |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 58 mm |
| tip (tip proizvođača) | MA400AMK400V5A;PROFIBUS DP |
| broj mjesta | 999 |
| vrsta zaštite | IP54 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 96 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 96 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





