Vishay AC03000001500JAC00 žičani otpor 150 Ω aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- AC03000001500JAC00
- Kataloški br:
- Oznaka:
- AC03000001500JAC00
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 150 Ω |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 13.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | AC03000001500JAC00 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
Opis
Opis
Žičani otpornici 3W 5% 0614 serija AC03