Vishay cermet trimer 5 kΩ 25 kom.
- Kataloški br:
- 3454694 - 62
- Kataloški br:
- 3454694 - 62
Vishay cermet trimer 5 kΩ 25 kom.
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cermet trimer |
| Otpor | 5 kΩ |
| Širina | 4.8 mm |
| Visina | 11.7 mm |
| RM | 2.54 mm |
| dim. | (D x Š x V) 19.0 x 4.8 x 11.7 mm |
| Sadržaj | 25 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Dužina | 19.0 mm |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Izolacijski otpor | 10 3 MΩ |
| Certifikati | MIL-R-22097, CECC 41100, LNZ |
| Težina | 1.2 g |
Opis
Opis
Trimer za vreteno od cermeta T18 0,75 W
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Snaga 0,75 W na 70 °C
- • Ispitivanja prema CECC 41000 ili IEC 60393-1
- • Industrijska kvaliteta
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





