Vishay CRCW020168K0FKED SMD otpornik 68 kΩ SMD 0201 1 % 200 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
CRCW020168K0FKED
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
CRCW020168K0FKED
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba0201
Otpor68 kΩ
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature200 ±ppm/°C
Dužina0.6 mm
Širina0.3 mm
Visina0.23 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 0.6 x 0.3 x 0.23 mm
RoHS-konfornoDa
TipCRCW020168K0FKED
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
Izolacijski otpor1.000 MΩ
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 50mW 1% 0201
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD debeloslojni otpornik
  • • otpornici od debelog filma bez olova izrađeni od sirovog materijala
  • • Glazura na visokokvalitetnoj keramici
  • • Originalno pakiranje proizvođača: Bušena traka prema IEC 60068-3, tip 1
  •  - CRCW0201_ED: 10.000 komada na kalem od 7 inča, Ø 180 mm