Vishay CRCW0402270KFKTDBC SMD otpornik 270 kΩ SMD 0402 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
CRCW0402270KFKTDBC
Oznaka:
CRCW0402270KFKTDBC
IzvedbaSMD
Izvedba0402
Otpor270 kΩ
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina1 mm
Širina0.5 mm
Visina0.35 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1 x 0.5 x 0.35 mm
RoHS-konfornoDa
TipCRCW0402270KFKTDBC
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 63mW 1% 0402
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD debeloslojni otpornik
  • • otpornici od debelog filma bez olova izrađeni od sirovog materijala
  • • Metalna glazura na visokokvalitetnoj keramici
  • • Originalno pakiranje proizvođača
  •  - CRCW0402_TDBC: 10.000 komada na kolutu od 7 inča, Ø 180 mm