Vishay CRCW0603680RFKTBBC SMD otpornik 680 Ω SMD 603 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465159 - 62
- Oznaka:
- CRCW0603680RFKTBBC
- Kataloški br:
- 3465159 - 62
- Oznaka:
- CRCW0603680RFKTBBC
Vishay CRCW0603680RFKTBBC SMD otpornik 680 Ω SMD 603 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 603 |
| Otpor | 680 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 1.55 mm |
| Širina | 0.85 mm |
| Visina | 0.45 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 1.55 x 0.85 x 0.45 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CRCW0603680RFKTBBC |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | EN60115-1, EN140400, EN140401-802, IEC 60068-2-X, IEC 60286-3 |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,1 W 1% 0603
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornik
- • Otporni sloj na visokokvalitetnoj keramici
- • Zaštitni lak
- • dobra stabilnost na utjecaje okoline
- • Originalno pakiranje proizvođača
- - CRCW0603_TABC: 5.000 komada na kolutu od 7 inča, Ø 180 mm
- - CRCW0603_TBBC: 10.000 komada na kalem od 10 inča, Ø 254 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





