Vishay CRCW0603680RFKTBBC SMD otpornik 680 Ω SMD 603 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
CRCW0603680RFKTBBC
Oznaka:
CRCW0603680RFKTBBC
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor680 Ω
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina1.55 mm
Širina0.85 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1.55 x 0.85 x 0.45 mm
RoHS-konfornoDa
TipCRCW0603680RFKTBBC
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
CertifikatiEN60115-1, EN140400, EN140401-802, IEC 60068-2-X, IEC 60286-3
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,1 W 1% 0603
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD debeloslojni otpornik
  • • Otporni sloj na visokokvalitetnoj keramici
  • • Zaštitni lak
  • • dobra stabilnost na utjecaje okoline
  • • Originalno pakiranje proizvođača
  •  - CRCW0603_TABC: 5.000 komada na kolutu od 7 inča, Ø 180 mm
  • - CRCW0603_TBBC: 10.000 komada na kalem od 10 inča, Ø 254 mm