Vishay CRCW0805130RFKTABC debeloslojni otpor 130 Ω SMD 805 0.125 W 1 % 1 St. Tape
Kataloški br:
Oznaka:
CRCW0805130RFKTABC
EAN:
Nema ean
Oznaka:
CRCW0805130RFKTABC
EAN:
Nema ean
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape
IzvedbaSMD
Izvedba805
Otpor130 Ω
Opterećenje0.125 W
Tolerancija ±1 %
Dužina2 mm
Širina1.25 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.45 mm
TipCRCW0805130RFKTABC
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C