Vishay CRCW1206130KFKTABC debeloslojni otpor 130 kΩ SMD 1206 0.25 W 1 % 1 St. Tape
Kataloški br:
Oznaka:
CRCW1206130KFKTABC
EAN:
Nema ean
Oznaka:
CRCW1206130KFKTABC
EAN:
Nema ean
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape
IzvedbaSMD
Izvedba1206
Otpor130 kΩ
Opterećenje0.25 W
Tolerancija ±1 %
Dužina3.2 mm
Širina1.6 mm
Visina0.55 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.55 mm
TipCRCW1206130KFKTABC
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C