Vishay CRCW12062K20FKTBBC SMD otpornik 2.2 kΩ SMD 1206 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
CRCW12062K20FKTBBC
Oznaka:
CRCW12062K20FKTBBC
Izvedba1206
Otpor2.2 kΩ
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina3.2 mm
Širina1.6 mm
Visina0.55 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.55 mm
RoHS-konfornoDa
TipCRCW12062K20FKTBBC
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,25 1% 1206
  • • Originalno pakiranje proizvođača
  •  - CRCW1206_TABC: 5.000 komada na kolutu od 7 inča, Ø 180 mm
  • - CRCW1206_TBBC: 10.000 komada na kalem od 10 inča, Ø 254 mm