Vishay G22041431507J4C000 žičani otpor 15 Ω THT 414 4 W 5 % 1 St. Tape
Kataloški br:
Oznaka:
G22041431507J4C000
Oznaka:
G22041431507J4C000
Izvedba414
Otpor15 Ω
Opterećenje4 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature180 ppm/°C
Dužina13 mm
Promjer5.7 mm
Sadržaj1 St.
dim.(Ø x D) 5.7 mm x 13 mm
TipG22041431507J4C000
Radna temperatura (maks.)350 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C