Vishay LTO050F100R0FTE3 otpor napajanja 100 Ω TO-220 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
LTO050F100R0FTE3
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
LTO050F100R0FTE3
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaotpor napajanja
IzvedbaTO-220
Otpor100 Ω
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature150 ±ppm/°C
Dužina10.4 mm
Širina3.2 mm
Visina16.2 mm
RM5.08 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 10.4 x 3.2 x 16.2 mm
RoHS-konfornoDa
TipLTO050F100R0FTE3
Vrsta montažemontaža tiskane pločice
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
Opis
Debeloslojni otpornici 50W 1% TO220
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • 50 W na 25 °C s ugrađenim hladnjakom (opcionalno)