Vishay MBB02070C1503FCT00 metalnoslojni otpor 150 kΩ aksijalno ožičen 0.60 W 1 % 50 ppm/°C kom. Tape
Kataloški br:
Oznaka:
MBB02070C1503FCT00
Oznaka:
MBB02070C1503FCT00
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape
Vrsta proizvodametalnoslojni otpor
Izvedbaaksijalno ožičen
Otpor150 kΩ
Opterećenje0.60 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature50 ppm/°C
Sadržaj1 St.
TipMBB02070C1503FCT00
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C