Vishay MBB02070C1503FCT00 metalnoslojni otpor 150 kΩ aksijalno ožičen 0.60 W 1 % 50 ppm/°C kom. Tape
- Kataloški br:
- 3025806 - 62
- Oznaka:
- MBB02070C1503FCT00
- EAN:
- 2050009788865
- Kataloški br:
- 3025806 - 62
- Oznaka:
- MBB02070C1503FCT00
- EAN:
- 2050009788865
Vishay MBB02070C1503FCT00 metalnoslojni otpor 150 kΩ aksijalno ožičen 0.60 W 1 % 50 ppm/°C kom. Tape
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape |
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 150 kΩ |
| Opterećenje | 0.60 W |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 50 ppm/°C |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | MBB02070C1503FCT00 |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





