Vishay P16NP103MAB15 cermet potenciometar 10 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454696 - 62
- Oznaka:
- P16NP103MAB15
- Kataloški br:
- 3454696 - 62
- Oznaka:
- P16NP103MAB15
Vishay P16NP103MAB15 cermet potenciometar 10 kΩ 1 kom.
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10 kΩ
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cermet potenciometar |
| Otpor | 10 kΩ |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Izolacijski otpor | 10 6 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | P16NP103MAB15 |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Certifikati | CEEE41300 |
| Težina | 4.5 g |
Opis
Opis
Primjena: za profesionalnu i industrijsku primjenu (Cermet)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Potenciometar s cermet gumbom
- • Crni plastični gumb
- • visoke performanse
- • kompaktan dizajn
- • izvrsna stabilnost
- • potpuno zatvoreno
- • visoka mehanička čvrstoća
Opseg isporuke
- P16NP103MAB15.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





