Vishay RCH25S10001JS06 otpor napajanja 10 kΩ radijalno ožičen 5 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RCH25S10001JS06
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
RCH25S10001JS06
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaotpor napajanja
Izvedbaradijalno ožičen
Otpor10 kΩ
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature150 ±ppm/°C
Dužina28.0 mm
Širina27.0 mm
Visina9.0 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 28.0 x 27.0 x 9.0 mm
RoHS-konfornoDa
TipRCH25S10001JS06
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
Opis
Opis
Debeloslojni otpornici 25W 5%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • 25 W na 25 °C s ugrađenim hladnjakom (opcionalno)
  • • kompaktan dizajn
  • • jednostavna montaža
  • • visoki izolacijski otpor 10 6 MOhm